Szkolenia

W dniu 17.12.2020. Konsultant Wojewódzki ds Medycyny Pracy dr n.med. Tomasz Gajewski, Wojewódzkie Ośrodki Medycyny Pracy w Zielonej Górze  i w Gorzowie Wlkp., we współpracy z Polskim Towarzystwem Medycyny Pracy Oddziałem w Zielonej Górze i w Gorzowie Wlkp. zorganizowały szkolenie dla lekarzy i pielęgniarek medycyny pracy, które przeprowadzone zostało w formie on-line, na platformie Zoom.

Tematy:

  1. zmiana rozporządzenia w sprawie przeprowadzania badań lekarskich pracowników, zakresu profilaktycznej opieki zdrowotnej nad pracownikami oraz orzeczeń lekarskich wydawanych do celów przewidzianych w Kodeksie pracy. Zmiany wchodzą w życie 16. grudnia 2020 r.
  2. wymogi dotyczące prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej (obowiązujące od 1. stycznia 2021).
  3. bieżące pytania i odpowiedzi (możliwość zadawania na czacie)

Nagrany materiał ze szkolenia można obejrzeć tutaj (dostępne do stycznia 2021):

Szkolenie 17.12.2020 (YouTube)

Za uczestnictwo w szkoleniu przyznawane są punkty edukacyjne dla lekarzy (3 punkty,  na podstawie postanowienia Prezydium Okręgowej Izby Lekarskiej w Zielonej Górze z dnia 17.12.2020 r. ).

Koleżanki i koledzy lekarze, którzy uczestniczyli w szkoleniu, a którzy chcieliby uzyskać zaświadczenie o udziale wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi, prosimy o kontakt drogą e-mail: pchz@womp.zgora.pl.
W zaświadczeniu figuruje zwyczajowo jedynie imię i nazwisko oraz tytuł naukowy. Dla rozwiania wątpliwości załączamy klauzulę informacyjną RODO Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy (szkolenie pod egidą PTMP), która określa ramy wykorzystywania Państwa danych, także w takim skromnym zakresie.

———————————————————————————–

Poprzednie szkolenia: