Jesteś tutaj:

PTMP

Informacja o szkoleniu w połączeniu z Walnym Zebraniem Członków Oddziału PTMP w Zielonej Górze w dniu 6 lipca 2022 r.:

link tutaj


XIV Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy – 2022

W tym roku Dni Medycyny Pracy organizowane są w dniach 20-22 października 2022 r..

Jest to jedyne tegoroczne ogólnopolskie branżowe spotkanie specjalistów medycyny pracy, tym razem w formie bezpośredniego spotkania na ziemi sandomierskiej.

Rejestracja i program dostępne na stronie:

https://www.targikielce.pl/xiv-zjazd-ptmp/zarejestruj-sie

Dla członków PTMP regularnie opłacających składki zniżka 100 zł.

———————————————————————–

Polskie Towarzystwo Medycyny Pracy w Zielonej Górze jest oddziałem ogólnopolskiego towarzystwa naukowego, które skupia lekarzy medycyny pracy oraz osoby innych specjalności zainteresowane rozwojem w Polsce opieki zdrowotnej dla ludzi pracujących.
Oddział zielonogórski PTMP ściśle współdziała z WOMP w Zielonej Górze w zakresie organizacji spotkań szkoleniowych i naukowych dla lekarzy medycyny pracy. Na spotkaniach tych przedstawiane są problemy nowoczesnej medycyny przemysłowej w formie referatów, doniesień z sympozjów i zjazdów naukowych. Omawiane są także aktualności prawne odnoszące się do opieki profilaktycznej nad ludźmi pracującymi oraz sprawy bieżące dotyczące regionu zielonogórskiego oraz ogólnopolskich problemów medycyny pracy.
Bieżące informacje związane z aktywnością Towarzystwa, w tym Oddziału w Zielonej Górze, a także z podejmowanymi działaniami w skali kraju oraz aktualnymi wytycznymi dostępne są na stronie głównej PTMP:

Grafika ze strony głównej PTMP z odnośnikiem

UWAGA!
Zgodnie z uchwałą Zarządu Głównego PTMP od dnia 1 stycznia 2018r. składka członkowska wynosi 100,00 zł rocznie. Dla niepracujących członków-emerytów składka wynosi 50,00zł.

UWAGA!!!
Z dniem 27.09.2019. uruchomione zostało nowe konto bankowe Oddziału PTMP w Zielonej Górze. Wszelkie płatności prosimy od tej pory kierować na konto o numerze:

95 1140 2004 0000 3802 7841 1638
(mBank – PTMP Oddział w Zielonej Górze)

Do góry